Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama nedir?

Dijital pazarlama kısaca bir kuruluşun dijital kanallarda yaptığı pazarlama çalışmalarının tamamını ifade eden bir terimdir. İngilizce ‘Digital Marketing’ teriminin Türkçe karşılığıdır.

Dijital Pazarlama ne işe yarar?

Dijital pazarlama kurumların bilinirliğini ve dönüşümlerini artırmalarını sağlar. Örneğin internetten satış yapan firmalar, satışlarını artırmak için dijital pazarlama yapmalıdır. Ancak dijital pazarlama sadece internetten satış yapan firmalar için değil; web site trafiğini artırmak isteyenler için de gerekli bir dijital iletişim yöntemidir.

Dijital Pazarlama nasıl yapılır?

Satışlarını veya trafiğini artırmak istediğiniz bir web siteniz var ise, dijital pazarlama çalışmalarına başlayabilirsiniz. Dijital pazarlama başlığı altında seo arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlaması, sosyal medya yönetimi, dönüşüm optimizasyonu gibi farklı uzmanlıklar olduğundan dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti almanızı öneriyoruz.

SİZE ÖZEL DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI SUNUYORUZ

Dijital pazarlama çalışmalarına nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Net Ticaret'ten profesyonel dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti alın.

Analiz

Dijital pazarlama danışmanlığı analiz ile başlar. Sektör, rakip ve rekabet analizi ile dijital pazarlama planına dahil edeceğimiz tüm süreçleri tespit ediyoruz.

Planlama

Dijital pazarlama analiz sonuçlarına göre size özel bir dijital pazarlama planı oluşturuyoruz.

Uygulama

Dijital pazarlama planına dahil ettiğimiz tüm konular için A'dan Z'ye optimizasyon çalışmalarına başlıyoruz.

Takip ve Raporlama

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında yaptığımız tüm çalışmaları takip ediyor ve raporluyoruz.
HEMEN TEKLİF AL

Dijital Pazarlama ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dijital pazarlama çalışmalrına başlamadan önce A’dan Z’ye analiz işlemi yapılmalıdır. Analiz sonucuna göre öne avantajlar, dezavantajlar, fırsatlar ve tehditler belirlenerek buna uygun stratejiler ile dijital pazarlama çalışmaları kurgulanmalıdr. Net Ticaret olarak, detaylı analizler sonucunda oluşturduğumuz dijital pazarlama planları ile başarı sağlıyoruz.

Biz bu soruya her zaman şöyle cevap veriyoruz; müşterileriniz neredeyse siz de orada olun. Yani sadece arama motorlarında olmak yetmiyor, doğru iletişim için facebook’ta, instagram’da, linkedin’de de olun.

Hayır. Dijital pazarlama hizmeti almanız şart değil, hatta başlangıç düzeyinde dijital pazarlama çalışmalarını siz kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak rekabetin günden güne arttığı dijital dünyada öne çıkabilmeniz ve müşterilerinize ulaşabilmeniz için dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti almanızı öneriyoruz.

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti sürekli takip ve optimizasyon gerektiren bir iş olduğundan proje büyüklüğüne ve sektörel rekabete göre ayrılacak zaman belirlenmekte ve danışmanlık ücreti Adam/Saat şeklinde ücretlendirilmektedir